La Roche-Posay <br>CLINICCARE LHA-PEEL 5%

Ošetrenie CLINICCARE profesionálnym exfoliantom/peelingom je posilňujúca procedúra pre kožu. Bežne sa ošetrenie využíva v starostlivosti o problematickú pleť, taktiež k spomaleniu prejavov starnutia a ošetreniu poškodených vrstiev kože po nadmernej expozícii na slnku. Profesionálny peeling pomáha viditeľne znížiť výskyt tmavých škvŕn na tvári, ktoré môžu byť spôsobené hyperpigmentáciami alebo stareckými škvrnami.

 

CLINICCARE peelingy čistia do hĺbky, hydratujú, omladzujú a zpevňujú pleť.

 

Silky Clear Peeling Gel 

Bezbolestný enzymatický peeling vo forme gélu, ktorý upokojuje a vytvára hladkú štruktúru pleti. Jemne odstráňuje nepotrebné mŕtve bunky kože, ktoré robia pokožku suchou. Pleť sa stane sviežou a žiarivou!

 

AHA+EGF Skin Booster

Peeling obsahuje zmes piatich rôznych alfa hydroxy kyselín (AHA), antioxidantov, rastových faktorov s pozvoľnou autoneutralizáciou. Tento peeling odporúčame na omladenie pokožky

a ošetrenie akné. Ošetrenie opakujte jeden krát týždenne ako samostatnú viactýždňovú kúru, alebo jeden krát mesačne ako súčasť iného ošetrenia – na predĺženie blahodárnych účinkov.

O NÁS

Kozmetický salón Jarka je profesionálny salón ponúkajúci služby na vysokej úrovni. Snažíme sa neustále sledovať nové trendy ošetrení a tie najlepšie poskytnúť našim klientom.

Samozrejmou súčasťou ponuky je aj súbor unikátnych prístrojových ošetrení určených na omladenie pokožky, trvalú epiláciu, odstraňovanie pigmentových škvŕn a rozšírených cievok pomocou IPL (Intense Pulse Light), rádiofrekvencia, neinvazívna mezoterapia a pod.

Ponúkame odborné vedomosti v oblasti diagnostiky a ošetrenia pleti a osobitný prístup k individuálnym potrebám pleti každého klienta.

Predovšetkým však kladieme dôraz na to, aby ste sa u nás cítili maximálne pohodlne, uvoľnene a s dôverou si užívali kozmetické procedúry a úkony. Kozmetický salón JARKA navštevujú nielen ženy s vysokými nárokmi na kozmetické služby, ale aj muži.

Profesionálny prístup, príjemné prostredie, výborná poloha s bezproblémovým parkovaním vytvárajú ideálnu kombináciu ako zregenerovať svoje telo a oddýchnuť si.


Tešíme sa na Vás!

Viac..

OTVARACIE HODINY

  • Po - Pia: 9:00 - 17:00
  • Sobota: zatvorené
  • Nedeľa: zatvorené

ADRESA

  • KOZMETICKÝ SALÓN JARKA
  • Nobelova 34
  • Bratislava 831 02
  • IČO: 45506442
  • ŽRČ: 140-16032

  • Kontakt: +421 905 565 379