image

LA ROCHE-POSAY

Francúzska kozmetika La Roche-Posay je to najlepšie, čo možete Vašej citlivej pleti ponúknuť. La Roche-Posay je známa pre svoje dermatologické prípravky novej generácie s minimalistickým zložením, ktoré sú vyrábané podľa striktných noriem farmaceutického priemyslu. Základnou aktívnou látkou všetkých prípravkov je termálna voda s unikátnymi terapeutickými účinkami.

image

FILORGA

Na konci minulého storočia zhromaždili laboratória Filorga – Laboratoires Filorga, Paris – tím špecialistov na čele s Dr. Michelom TORDJMANOM, MD, ktorý začal výskumný program zaoberajúci sa starnutím kože. Špecialisti Laboratoires Filorga, využili výsledky
výskumu a vyvinuli biologické produkty, ktoré sú schopné zastaviť príznaky stárnutia: anti-aging mezoterapia s polyrevitalizačným komplexom NCTF®, glykolový peeling GlyKopeel® a dermálne výplne kyseliny hyaluronovej X-HA3®.

image

CLINICCARE

Švedska profesionálna lekárska kozmetika založené na najnovších vedeckých poznatkoch
v oblasti biotechnológií. Prípravky obsahujú novú generáciu aktívnych zložiek – kyselinu hyalurónovú v bio kvalite, rastové faktory, humánny rastový hormón a biometrické peptidy.

CLINICCARE  používa zložky stimulujúce zdravé delenie buniek. Starnutie pokožky je úzko spojené so spomalením procesu delenia buniek. Súčasné pôsobenie všetkých aktívnych zložiek pokožku revitalizuje chráni, obnovuje správnu funkčnosť kožnej bariéry, čo je kľúčovým faktorom pre zdravú a dobre vyzerajúcu pokožku.

image

CALENDULA

Slovenská kozmetika s originálnou receptúrou a dlhoročnou tradíciou, ocenená Zlatou Inchebou. Kozmetické prípravky boli vyvinuté v spolupráci s lekármi dermatológmi. Prípravky sú určené pre spotrebiteľov s problematickou, ale aj normálnou pleťou – základom sú prírodné suroviny, neobsahujú stabilizačné a konzervačné prísady.

O NÁS

Kozmetický salón Jarka je profesionálny salón ponúkajúci služby na vysokej úrovni. Snažíme sa neustále sledovať nové trendy ošetrení a tie najlepšie poskytnúť našim klientom.

Samozrejmou súčasťou ponuky je aj súbor unikátnych prístrojových ošetrení určených na omladenie pokožky, trvalú epiláciu, odstraňovanie pigmentových škvŕn a rozšírených cievok pomocou IPL (Intense Pulse Light), rádiofrekvencia, neinvazívna mezoterapia a pod.

Ponúkame odborné vedomosti v oblasti diagnostiky a ošetrenia pleti a osobitný prístup k individuálnym potrebám pleti každého klienta.

Predovšetkým však kladieme dôraz na to, aby ste sa u nás cítili maximálne pohodlne, uvoľnene a s dôverou si užívali kozmetické procedúry a úkony. Kozmetický salón JARKA navštevujú nielen ženy s vysokými nárokmi na kozmetické služby, ale aj muži.

Profesionálny prístup, príjemné prostredie, výborná poloha s bezproblémovým parkovaním vytvárajú ideálnu kombináciu ako zregenerovať svoje telo a oddýchnuť si.


Tešíme sa na Vás!

Viac..

OTVARACIE HODINY

  • Po - Pia: 9:00 - 17:00
  • Sobota: zatvorené
  • Nedeľa: zatvorené

ADRESA

  • KOZMETICKÝ SALÓN JARKA
  • Nobelova 34
  • Bratislava 831 02
  • IČO: 45506442
  • ŽRČ: 140-16032

  • Kontakt: +421 905 565 379