GLYKOPEEL

Bieliaca pleťová kúra GLYKOPEEL – Nová generácia peelingu proti stárnutiu.

 

Jedná sa o roztok, ktorý je určený na omladenie pleti:

Zjemňuje vrásky
Zjemňuje póry
Normalizuje pigmentáciu pokožky
Zlepšuje tonus kože
Prekrvuje pokožku

 

Obsahuje:

20% kyselinu glykolovú
5% kyselinu kojovú
Extrakt z moruše bielej
Extrakt z medvedice lekárskej (prírodný hydrochinón)

 

Stabilné pH kyseliny glykolovej zaručuje efektívnosť a bezpečnosť liečby (t.j. rovnomerný prienik).Tým, znižuje priľnavosť buniek rohovej vrstvy (korneocytov), zvyšuje priepustnosť epidermy, a tým umožňuje lepšie vpravovanie bieliacich látok a vitamínov, ktoré sú obsiahnuté

v prípravkoch GlyKoPeel. Preniknutím do dermy stimuluje bunky k tvorbe nového kolagénu. Pretože má aj protikomedómny účinok je ošetrenie vhodné aj na pleť s akné comedonica. Kyselina kojová je účinná bieliaca zložka, ktorá redukuje syntézu melanínu. Extrakt z moruše bielej pôsobí protizápalovo. Chráni kožu pred voľnými radikálmi.

 

Medvedica lekárska – listy tejto rastliny obsahujú arbutín, z ktorých po hydrolýze dostaneme hydrochinón. Je to najlepšia bieliaca látka.

 

Majiteľka kozmetického salónu JARKA – Jarka Konrádová a MUDr. Šrameková ako prvé priniesli tento produkt z Paríža v roku 2001, kde absolvovali školenie p. Rebecou Tjordman, majiteľkou LABORATOIRES FILORGA – PARIS.

O NÁS

Kozmetický salón Jarka je profesionálny salón ponúkajúci služby na vysokej úrovni. Snažíme sa neustále sledovať nové trendy ošetrení a tie najlepšie poskytnúť našim klientom.

Samozrejmou súčasťou ponuky je aj súbor unikátnych prístrojových ošetrení určených na omladenie pokožky, trvalú epiláciu, odstraňovanie pigmentových škvŕn a rozšírených cievok pomocou IPL (Intense Pulse Light), rádiofrekvencia, neinvazívna mezoterapia a pod.

Ponúkame odborné vedomosti v oblasti diagnostiky a ošetrenia pleti a osobitný prístup k individuálnym potrebám pleti každého klienta.

Predovšetkým však kladieme dôraz na to, aby ste sa u nás cítili maximálne pohodlne, uvoľnene a s dôverou si užívali kozmetické procedúry a úkony. Kozmetický salón JARKA navštevujú nielen ženy s vysokými nárokmi na kozmetické služby, ale aj muži.

Profesionálny prístup, príjemné prostredie, výborná poloha s bezproblémovým parkovaním vytvárajú ideálnu kombináciu ako zregenerovať svoje telo a oddýchnuť si.


Tešíme sa na Vás!

Viac..

OTVARACIE HODINY

  • Po - Pia: 9:00 - 17:00
  • Sobota: zatvorené
  • Nedeľa: zatvorené

ADRESA

  • KOZMETICKÝ SALÓN JARKA
  • Nobelova 34
  • Bratislava 831 02
  • IČO: 45506442
  • ŽRČ: 140-16032

  • Kontakt: +421 905 565 379