RÁDIOFREKVENCIA

Bojujete s ochabnutou kožou v problémových zónach? Neviete si poradiť s unavenou pleťou na tvári, krku a na dekolte? Hnevá Vás dvojitá brada? Chcete krajšie línie? Vieme ako na to! Ponúkame Vám efektívnu, úplne bezbolestnú a neinvazívnu metódu.

 

Rádiofrekvencia je metóda známa tiež pod názvom nechirurgický lifting. Jedná sa o neinvazívnu techniku, tzn. bez chirurgického zákroku a bez anestézie. Veľmi účinne a rýchlo spevňuje a vypína pokožku na rôznych častiach tela. Princípom tejto metódy je vyvolanie tepelného efektu, vďaka ktorému je stimulovaná tvorba nového kolagénu.

 

zmierňuje váčky a kruhy pod očami
vypína ochabnuté časti tváre
tvaruje kontúry tváre – vrásky okolo úst, dvojitá brada
vyhladzuje vrásky
ošetruje celulitídu, jazvy po akné
spevňuje a omladzuje pokožku

 

Počas procedúry klient cíti mierne teplo v ošetrovanej oblasti, pričom sa uvoľní a zrelaxuje.  Počet ošetrení závisí od stavu pokožky každého klienta a na jeho požiadavkách, pričom sa odporúča

5-10 sedení. Výsledkom ošetrenia je pevnejšia a pružnejšia pokožka, dochádza ku zmierneniu prejavov celulitídy, redukcii objemu a celkovej tonizácii pleti. Metódu je možné vykonávať počas celého roka.

 

Kontraindikácie

Kardiostimulátor,  gravidita, vážne formy diabetes, závažné kardiovaskulárne ochorenia, vysoký krvný tlak, dermatitída, infekčné ochorenie pokožky, čerstvé poranenia pokožky.

O NÁS

Kozmetický salón Jarka je profesionálny salón ponúkajúci služby na vysokej úrovni. Snažíme sa neustále sledovať nové trendy ošetrení a tie najlepšie poskytnúť našim klientom.

Samozrejmou súčasťou ponuky je aj súbor unikátnych prístrojových ošetrení určených na omladenie pokožky, trvalú epiláciu, odstraňovanie pigmentových škvŕn a rozšírených cievok pomocou IPL (Intense Pulse Light), rádiofrekvencia, neinvazívna mezoterapia a pod.

Ponúkame odborné vedomosti v oblasti diagnostiky a ošetrenia pleti a osobitný prístup k individuálnym potrebám pleti každého klienta.

Predovšetkým však kladieme dôraz na to, aby ste sa u nás cítili maximálne pohodlne, uvoľnene a s dôverou si užívali kozmetické procedúry a úkony. Kozmetický salón JARKA navštevujú nielen ženy s vysokými nárokmi na kozmetické služby, ale aj muži.

Profesionálny prístup, príjemné prostredie, výborná poloha s bezproblémovým parkovaním vytvárajú ideálnu kombináciu ako zregenerovať svoje telo a oddýchnuť si.


Tešíme sa na Vás!

Viac..

OTVARACIE HODINY

  • Po - Pia: 9:00 - 17:00
  • Sobota: zatvorené
  • Nedeľa: zatvorené

ADRESA

  • KOZMETICKÝ SALÓN JARKA
  • Nobelova 34
  • Bratislava 831 02
  • IČO: 45506442
  • ŽRČ: 140-16032

  • Kontakt: +421 905 565 379