IPL, E-LIGHT OŠETRENIA

IPL - fotoepilácia intenzívnym pulzným svetlom

Fotoepilácia prebieha na základe záblesku IPL (Intenzívneho Pulzného Svetla), ktoré

sa transformuje na teplo v cieľovej oblasti. Teplo a svetlo prechádza cez pokožku a zasahuje vlasový korienok, čím sa dosahuje redukcia jeho rastu po každom jednom ošetrení.

Vlasový korienok

je citlivý na epiláciu v rastovej fáze, len vtedy môže byť dokonale a trvalo zničený. Pre úplne zničenie vlasového korienku je nutné ošetrenie opakovať min. 6-8 krát. Počet opakovaní

závisí od farby a hrúbky chĺpkov klienta. Vo všeobecnosti je najvhodnejší čas na opakovanie epilácie 6 – 8 týždňov po poslednom zákroku. Táto forma epilácie nie je vhodná na šedivý- biely chlp (bez pigmentu). Po ošetrení sa neodporúča opaľovanie minimálne po dobu 2 – 3 týždňov. Rovnako dôležité je používať krém s vysokým ochranným faktorom na epilované časti tela.

 

Fotorejuvenizácia – fotoomladenie pleti

Fototerapia je vhodným ošetrením pre akné, efektívne lieči vaskulárne a pigmentové nedokonalosti, zvyšuje napätie pokožky a redukuje rozšírené póry až o 60%.

 

 pôsobí hĺbkovo na kolagén a vyhladzuje jemné vrásky
 celkovo mení vzhľad kože
 vyrovnáva farbu pokožky a vytvára mladistvý vzhľad

 

Kontraindikácie

Kožné ochorenie (otvorené rany, chrasty, keloidné jazvy, plesňové ochorenia kože, poškodená alebo zapálená pokožka), horúčka, tehotenstvo, aktívny herpes, retinoidy (ISOTRETINOIN, ROACCUTAN – používaný na liečbu akné), lieky  vyvolávajúce fotosenzitivitu, 6 mesiacov

po používaní prírodných alebo syntetických derivátov vitamínu A, 6 týždňov po použití epilačných metód, pri ktorých sa vytrháva korienok chlpu.

O NÁS

Kozmetický salón Jarka je profesionálny salón ponúkajúci služby na vysokej úrovni. Snažíme sa neustále sledovať nové trendy ošetrení a tie najlepšie poskytnúť našim klientom.

Samozrejmou súčasťou ponuky je aj súbor unikátnych prístrojových ošetrení určených na omladenie pokožky, trvalú epiláciu, odstraňovanie pigmentových škvŕn a rozšírených cievok pomocou IPL (Intense Pulse Light), rádiofrekvencia, neinvazívna mezoterapia a pod.

Ponúkame odborné vedomosti v oblasti diagnostiky a ošetrenia pleti a osobitný prístup k individuálnym potrebám pleti každého klienta.

Predovšetkým však kladieme dôraz na to, aby ste sa u nás cítili maximálne pohodlne, uvoľnene a s dôverou si užívali kozmetické procedúry a úkony. Kozmetický salón JARKA navštevujú nielen ženy s vysokými nárokmi na kozmetické služby, ale aj muži.

Profesionálny prístup, príjemné prostredie, výborná poloha s bezproblémovým parkovaním vytvárajú ideálnu kombináciu ako zregenerovať svoje telo a oddýchnuť si.


Tešíme sa na Vás!

Viac..

OTVARACIE HODINY

  • Po - Pia: 9:00 - 17:00
  • Sobota: zatvorené
  • Nedeľa: zatvorené

ADRESA

  • KOZMETICKÝ SALÓN JARKA
  • Nobelova 34
  • Bratislava 831 02
  • IČO: 45506442
  • ŽRČ: 140-16032

  • Kontakt: +421 905 565 379